World Famous in New Zealand: Milford Sound | Stuff.co.nz

5 واقعیت در مورد صدای Milford

سفر نیوزیلند بدون دیدن صدای Milford Sound کامل نخواهد بود. واقع در جنوب غربی جزیره جنوبی ، در پارک ملی فیوردلند است. طول 16 کیلومتری سر شیشه تا دریای آزاد با صفحات صخره ای کاملاً صاف پوشیده شده است که به ارتفاع 1200 متر از آب افزایش می یابد. این مکان را اغلب یکی از زیباترین مکانهای کره زمین می نامند. اما چیزهای دیگری علاوه بر زیبایی اثیری وجود دارد ، در اینجا پنج واقعیت شگفت انگیز و جالب وجود دارد که شما احتمالاً در مورد صدای Milford نمی دانید:

 

1-صدای Milford صدا نیست

در واقع این یک اهریمن است. به دلیل شناخت ویژگی های جغرافیایی آن به این نام نامگذاری شد. این ورودی بزرگ اقیانوس کمی بزرگتر از یک خلیج است و در کنار آن صخره های صاف و قله های باشکوه قرار دارد. با این حال ، صداها هنگامی تشکیل می شوند که یک دره رودخانه از دریا غرق می شود ، در حالی که صدای Milford Sound با فرسایش یخ های یخچالی باستان حک شده است.

 

2-یکی از مرطوب ترین مکانهای کره زمین است

Milford Sound در راس بارش باران در نیوزیلند است. میزان بارندگی سالانه در حدود 6،813 میلی متر است که در حدود 182 روز سال رخ می دهد. بیشترین میزان بارش ثبت شده در یک روز ، 250 میلی متر است. سپتامبر ، اکتبر ، نوامبر و دسامبر مرطوب ترین ماه در Milford Sound است که میزان بارش در آن به طور میانگین 16 تا 18 روز است. اما اجازه ندهید که مانع بازدید شما شود! صدای باران باران بیشتر می شود. این آبشارها را از قبل قدرتمند تقویت می کند و صدها آب موقتی ایجاد می کند که در خشم قدرت و زیبایی چهره های صخره ای را آبشار می کنند.

 

3-همه صدای میلفورد را دوست دارند

این صحنه که یکی از نمادین ترین صحنه های نیوزلند است ، یکی از محبوب ترین هاست که سالانه نزدیک به 1 میلیون بازدید کننده دارد. برخی از طریق هلی کوپترها و پروازهای دیدنی به هم می ریزند. سالانه حدود 14000 نفر با پیاده از طریق مسیر Milford وارد می شوند. اما بیشتر آنها با اتومبیل رانندگی می کنند و یا با راحتی مربیان روزانه Queenstown یا Te Anau سفر می کنند.

فعالیت های زیادی برای لذت بردن از بازدیدکنندگان در هنگام حضور در صدای Milford وجود دارد. کریسمس با الیاف همیشه محبوب ترین فعالیت در میان جمعیت است. Southern Discoveries ، قدیمی ترین و تاسیس ترین شرکت تور Milford Sound با 50+ سال تجربه ، گزینه های دیدنی و تفریحی در طبیعت را ارائه می دهد.

برای کسانی که دوست دارند یاد بگیرند یا کسانی که با بچه ها سفر می کنند ، ممکن است بخواهند در تنها رصدخانه زیر آب شناور نیوزلند ، رصدخانه زیر آب Milford Sound توقف کنند.

Complete Guide to Milford Sound, New Zealand | The Road Trip New Zealand

4-آماده شوید از پریز برق جدا شوید

نه اینکه شما به عظمت طبیعت اطراف نیاز به دلیل داشته باشید. اما شما مجبور خواهید شد که یک دقیقه دیگر به تلفن هوشمند خود نگاه نکنید و از محیط اطراف خود واقعاً لذت ببرید زیرا هیچ پوشش تلفن همراه و WiFi محدودی در Fiordland وجود ندارد.

 

5-آب سیاه مشکی است

عمق fiord صدها متر است ، اما این تنها چیزی نیست که ظاهر تاریک به آن داده است. این واقعاً ترکیبی از آب شیرین تیره و آب دریا است. در طی یکی از بارندگی های زیادی که در این منطقه رخ می دهد ، آب از جنگل های سرسبز اطراف Milford Sound تخلیه می شود و تاننی را شستشو می دهد که به رنگ آب چای غلیظ لکه دار است. تقریباً 6 متر آب شیرین وجود دارد که در بالای آب اقیانوس قرار دارد ، که نور را مسدود می کند و آن را برای زندگی در اعماق دریا برای رشد حتی در آبهای کم عمق ایده آل می کند.


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال شهر جدید پرند ایران آموزش و دانلود گروه آموزشی کامپیوتر شهرستان سلماس برکه کاشی وبلاگ شخصی یونس حیدری ارائه جدیدترین و بهترین های دنیای مد پرورش ماهی روزنوشت های من خواب سرگردانی